Monika Korneć

Mieliście tak kiedyś, że spróbowaliście coś nowego i od razu okazało się, że to jest to czego szukaliście? U mnie właśnie tak było, po pierwszych zajęciach na macie. 

Od wielu lat uczestniczyłam w różnych warsztatach i kursach rozwoju osobistego, gdzie trafiłam na szkolenie Qi-Gong, które wprowadziło mnie w zagadnienia pracy z energią i oddechem. Zawsze lubiłam aktywność fizyczną i to właśnie Joga okazała się być „klamrą”, która połączyła  wszystko to co do tej pory znałam i co mnie fascynowało. Joga to praca z fizycznością, która sprawia mi ogromną frajdę, nie sądziłam, że będąc po 40-tce będę stawałam na rękach, głowie czy w mostku  Joga daje mi możliwość nabierania dystansu do życia, zwolnienia tempa, złapania oddechu. 

Na co dzień jestem przedsiębiorcą, matką dwóch dorastających synów. Joga daje mi równowagę w codziennym życiu. Mam siłę fizyczną, umysłową aby sprostać codziennym wyzwaniom.  

Osobą, która wskazała mi kierunek i możliwości jogi, była Jola Kalinowska, która do dziś towarzyszy mi jako mój nauczyciel. Jestem na trzecim roku Szkoły Jogi pod patronatem Stowarzyszenia Jogi B.K.S.Iyengara w Polsce, gdzie rozwijam swoje umiejętności pod uważnym okiem Konrada Kocota i Kasi Kałamajskiej –  Złotkowskiej. Uczestniczę w wielu warsztatach Jogi u najwybitniejszych nauczycieli w Polsce i za granicą. 

Dziś mam możliwość dzielenia się moją pasją z innymi.  

Masz wpływ aby wspierać i równoważyć funkcjonowanie całego organizmu w myśl zasady : 

„w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Do zobaczenia na macie.